دبستان هوشمند غیردولتی پسرانه معراج اندیشه تبریز

هر کس براى خدا دانش بیاموزد، به آن عمل کند و به دیگران آموزش دهد؛ در ملکوت آسمانها به بزرگى یاد شود و گویند:

براى خدا آموخت و براى خدا عمل کرد و براى خدا آموزش داد.

امام صادق (ع)

برگزاری جشن پایان تحصیلی

جشن پایان تحصیلی دانش آموزان پایه پیش دبستانی

جشن الفباء دانش آموزان کلاسهای اول

دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللهمّ لا تؤاخِذْنی فیهِ بالعَثراتِ واقِلْنی فیهِ من الخَطایا والهَفَواتِ ولا تَجْعَلْنی فیه غَرَضاً للبلایا والآفاتِ بِعِزّتِکَ یا عزّ المسْلمین.
 
خدایا مؤاخذه نکن مرا در ایـن روز به لغزشها و درگذر از من در آن از خطاها وبیهودگیها وقرار مده مرا در آن نشانه تیر بلاها وآفات ای عزت دهنده مسلمانان

جشنواره حفظ موضوعی قرآن کریم

مرحله نهایی جشنواره حفظ موضوعی آیات قرآن کریم با حضور دانش آموزان برگزیده هرکلاس در روز  یکشنبه مورخه 98/2/22 و انتخاب نفرات برگزیده هر پایه برگزار گردید.

جشن شکرگزاری قرآن کریم (ویژه پایه سوم )

جشن شگرگزاری قرآن کریم با حضور دانش آموزان عزیز پایه سوم و اجرای متنوع برنامه ها اعم از اجرای گروه پیام قرآنی ،اجرای گروه نماز و...برگزار گردید.

دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللهمّ طَهّرنی فیهِ من الدَنَسِ والأقْذارِ وصَبّرنی فیهِ علی کائِناتِ الأقْدارِ ووَفّقْنی فیهِ للتّقی وصُحْبةِ الأبْرارِ بِعَوْنِکَ یا قُرّةَ عیْنِ المَساکین.
 
خدایا پاکیزه ام کن در این روز از چرک وکثافت وشکیبائیم ده در آن به آنچه مقدر است شدنی ها وتوفیقم ده در آن برای تقوی وهم نشینی با نیکان به یاریت ای روشنی چشم مستمندان.

دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللهمّ زَیّنّی فیهِ بالسّتْرِ والعَفافِ واسْتُرنی فیهِ بِلباسِ القُنوعِ والکَفافِ واحْمِلنی فیهِ علی العَدْلِ والإنْصافِ وامِنّی فیهِ من کلِّ ما أخافُ بِعِصْمَتِکَ یا عِصْمَةَ الخائِفین.
 
خدایا زینت ده مرا در آن با پوشش وپاکدامنی وبپوشانم در آن جامه قناعت وخودداری ووادارم نما  در آن بر عدل وانصاف وآسوده ام دار در آن از هر چیز که میترسم به نگاهداری خودت ای نگه دار ترسناکان .

دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللهمّ حَبّبْ الیّ فیهِ الإحْسانَ وکَرّهْ الیّ فیهِ الفُسوقَ والعِصْیانَ وحَرّمْ علیّ فیهِ السّخَطَ والنّیرانَ بِعَوْنِکَ یا غیاثَ المُسْتغیثین.
 
خدایا دوست گردان بمن در این روز نیکی را و نـاپسند بدار در این روز فسق ونافرمانی  را وحرام کن بر من در آن خشم وسوزندگی را به یاریت ای دادرس داد خواهان.

دعایی روز دهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
 
االلهمّ اجْعلنی فیهِ من المُتوکّلین علیکَ واجْعلنی فیهِ من الفائِزینَ لَدَیْکَ واجْعلنی فیهِ من المُقَرّبینَ الیکَ بإحْسانِکَ یاغایَةَ الطّالِبین.
 
خدایا قرار بده مرا در این روز از متوکلان بدرگاهت ومقرر کن در آن از کامروایان حضرتت ومقرر فرما در آن از مقربان درگاهت به احسانت ای نهایت همت جویندگان.
مشاهده مطالب قدیمی تر...